|
Brak Carbo to tragedia, do tego brak Dudy.
Akurat Kutwa na środku OK wygląda w destrukcji, nie zdziwię się jeśli wyjdzie na Polonię.
Oby nowi skrzydłowi byli gotowi chociaż na 60 minut...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|