Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24065
Stary 26.07.2024, 10:59
emjot napisał(a):Wyświetl post
Łasickiego się nie pozbędą bo dopiero go przedłużyli
Uryga ... no proszę was... jak można pogonić kapitana

rozwiązanie kontraktu z Młyńskim i Fazlagiciem byłoby spoko, tylko diabeł tkwi w szczegółach czyli w tym, ile pensji trzeba by im wypłacić do przodu
Młyński może chcieć w ostatnim roku gdzieś jednak grać, u nas ma na to średnie widoki.
Fazlagić zostanie do końca kontraktu.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując