emjot napisał(a):

Łasickiego się nie pozbędą bo dopiero go przedłużyli
Uryga ... no proszę was... jak można pogonić kapitana
rozwiązanie kontraktu z Młyńskim i Fazlagiciem byłoby spoko, tylko diabeł tkwi w szczegółach czyli w tym, ile pensji trzeba by im wypłacić do przodu
|
Młyński może chcieć w ostatnim roku gdzieś jednak grać, u nas ma na to średnie widoki.
Fazlagić zostanie do końca kontraktu.