|
Polonia dokonała wielu wzmocnień, ale póki co to raczej skład bez ładu i składu. Sądzę że ich trener wyleci jeszcze w czasie rundy jesiennej, bo nie ma zbyt wysokich notowań.
Na tym etapie liczą się tylko 3 punkty.
Pytanie tylko kto zastąpi Carbo i wyjdzie jako młodzieżowiec. Albo to będzie Kutwa, albo Moskal nas czymś zaskoczyć.
Fajnie byłoby zobaczyć debiut Duarte lub Kissa.
|