|
Wielki niedosyt po tym meczu.
Ciekawe czy Sobczak by wykorzystał jedną z tych setek Zwolińskiego ?
Jeśli zagramy tak z Trnavą tylko skuteczniej to jest szansa na jeszcze jeden dwumecz w pucharach.
A Sukienniecki swoim wejściem do Wisły przypomina Błasczykowskiego.
|