Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#570
Stary 26.07.2024, 10:06
Wielki niedosyt po tym meczu.
Ciekawe czy Sobczak by wykorzystał jedną z tych setek Zwolińskiego ?
Jeśli zagramy tak z Trnavą tylko skuteczniej to jest szansa na jeszcze jeden dwumecz w pucharach.
A Sukienniecki swoim wejściem do Wisły przypomina Błasczykowskiego.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując