Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24064
Stary 26.07.2024, 09:12
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
Na logikę jakby tu miały przyjść jakieś dwa tzw. mocne nazwiska za mocne wypłaty to najpierw trzeba pozbyć się co najmniej dwóch grajków z jak najgorszym stosunkiem pensji do jakości np. Fazlagic, Młyński, Lasicki, Uryga. Inaczej finansowo będzie tak samo jak w poprzednim sezonie.
No ale ja się ch. znam, a Królewskiemu pewnie ostatnio spadło z nieba 10 baniek.
Łasickiego się nie pozbędą bo dopiero go przedłużyli
Uryga ... no proszę was... jak można pogonić kapitana

rozwiązanie kontraktu z Młyńskim i Fazlagiciem byłoby spoko, tylko diabeł tkwi w szczegółach czyli w tym, ile pensji trzeba by im wypłacić do przodu
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując