doktor granat napisał(a):

Na logikę jakby tu miały przyjść jakieś dwa tzw. mocne nazwiska za mocne wypłaty to najpierw trzeba pozbyć się co najmniej dwóch grajków z jak najgorszym stosunkiem pensji do jakości np. Fazlagic, Młyński, Lasicki, Uryga. Inaczej finansowo będzie tak samo jak w poprzednim sezonie.
No ale ja się ch. znam, a Królewskiemu pewnie ostatnio spadło z nieba 10 baniek.
|
Łasickiego się nie pozbędą bo dopiero go przedłużyli
Uryga ... no proszę was...

jak można pogonić kapitana
rozwiązanie kontraktu z Młyńskim i Fazlagiciem byłoby spoko, tylko diabeł tkwi w szczegółach czyli w tym, ile pensji trzeba by im wypłacić do przodu