emjot napisał(a):

dlatego do tych dwóch niezłych trzeba nakupić wagon szrotu: Villar, Eneko, Baena, Chuca, Roman, Junca, Raton, Tachi, Perez, Benito...
baj de łej
ostatecznie Chrobry wypiął się na naszą ofertę za Zarównego
jesteśmy biedakami i "nie stać nas" bo kasa popłynęła na ww. szrot...
(nie mówiąc o tym, co wcześniej poszło na np. takiego Fazlagicia...)
|
E no, Tachi taki zły nie był. To był całkiem niezły, mobilny obrońca - może ciut mu wzrostu brakowało.
Według mnie, jest mocno niedoceniany u nas, a stoi 2 klasy wyżej od takiego Urygi, tylko się nie pokazał bo treneiro na siłę wystawiał go na defensywnym pomocniku.
Zresztą teraz grał od deski do deski w Mirandes, i jedyne do czego można się przyczepić to do ilości kartek.