Maine_Coon napisał(a):

|
Nieno troche racji ma.. u nas perspektywiczny polak to taki gorszy poziom dobrego Hiszpana typu Carbo, Velez...
|
Ale idąc jego tokiem myślenia, to wagonami powinniśmy Izraelitów ściągać.
Grało u nas 2 - Biton i Melikson, oboje wypalili i byli topowymi zawodnikami w mocniejszej Wiśle niż obecna.
100% skuteczności transferów.