|
Kolejna strona tematu zaśmiecona przez wysrywy Markusa, których chyba już nikt nie czyta.
Ja, na pewno nie.
A szkoda, kiedy pisał z sensem, ale teraz ma jakąś obsesję tematu, który nikogo w naszej obecnej sytuacji nie interesuje.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|