Patryko napisał(a):

No i cały misterny plan w ....u. Przecież chodziło właśnie o to, żeby zgarnąć za niego kasę zanim Włosi połapią się, kogo kupili
|
Niestety jak za darmo to nikt nie będzie tam w niego inwestował, jak nie zrobi jakimś cudem wielkiego progresu jesienią to zobaczymy go w styczniu z powrotem z siniakiem od kopa w d.