Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4799
Stary 25.07.2024, 13:52
Nie chce bronić nadmiernie rac ale serio w tym klubie jest miliard poważniejszych grzechów przez które ten klub ledwo zipie. Na czele z właścicielem, który uwielbia zarządzanie ponad stan.
A argument w stylu, że klub przez race zbankrutuje to już gdzieś czytałem. Chyba wtedy jak Zaskroniec szedł na żebry do Socios (wtedy też miało nie być licencji jak kibice nie dorzucą).
Ostatnio edytowane przez Jagul : 25.07.2024 o godz. 13:55.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując