Jagul napisał(a):

Przecież to typowa logika Markusika.
Znajdź Polaka parodystę i zestaw go z Hiszpanem wirtuozem
|
Jak się uprę to i parodystów z Hiszpanii na tych samych pozycjach mu wymienię.
A w międzyczasie może poszukać czy mieliśmy większych kotów w obronie od Głowackiego i Marcelo, a kreatora lepszego od Meliksona.
Edit: Zestawić Juncę z Abramowiczem, czy Fernandeza albo Rodado z Danielem Sikorskim (najlepszym napastnikiem Polski) tokażdy by potrafił.