Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95291
Stary 25.07.2024, 12:04
Markus napisał(a):Wyświetl post
A ja widzę, kto był najsłabszą grupą zawodników w Wiśle w ostatnich dwóch sezonach, a kto najlepszą. Kto liderami, a kto robiącymi regularnie kardynalne błędy grupką kopaczy. Kto kosztował nas najwięcej straconych punktów i swoim zachowaniem najczęściej olewał niektóre mecze.
Gdzie byli Ci liderzy w końcówce tamtego sezonu Jedyny Rodado do końca trzymał poziom. Reszta twoich Hiszpanów na czele z Alfonsem z Kostaryki zaliczyła totalną kompromitacje.

Markus napisał(a):Wyświetl post
Widzę, że drużyna z liczną grupą obcokrajowców zdobyła Puchar Polski, dystansując tam wszystkie inne drużyny włącznie z tymi z liczniejszymi grupami krajowych zawodników.
W meczach z Widzewem, Piastem i Pogonią w wyjściowym składzie grało 5 Polaków ale przez twoje upośledzenie raczysz tego nie dostrzegać

Markus napisał(a):Wyświetl post
Widzę, że drużyny z licznymi grupami obcokrajowców w składzie takie jak Jagiellonia czy Raków wygrywają Ekstraklasę czy jak Lechia z marszu wracają do pierwszej ligi.
Za to my nie potrafiliśmy zrealizować podstawowego celu jakim był awans. Próbujesz teraz mamić ludzi PP (który jest sukcesem) ale z perspektywy dalszego funkcjonowania klubu to jedynie kroplówka.

Markus napisał(a):Wyświetl post
Widzę, że na całym świecie obcokrajowcy stanowią dziś często fundament swoich zespołów.
Nie porównuj gówna z czekoladą. Na dodatek jest to czysty frazes.

Markus napisał(a):Wyświetl post
Widzę, że w Polsce znacznie więcej hiszpańskich piłkarzy się sprawdza niż nie sprawdza.
Śmiała teza jak na kogoś kto potrafi wymienić kilkunastu Hiszpanów na kilkudziesięciu, którzy grali w ekstraklasie/1 lidze. Nawet ta Twoja lista chwały ma mocno wątpliwe nazwiska typu Gonzalez czy Velez
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując