Jagul napisał(a):

No ja widzę 10 miejsce w tabeli i brak awansu drugi rok z rzędu. Wszystko to ze sporym zaciągiem zagranicznym.
Chcesz jeszcze o czymś dyskutować?
Domyślam się, że jesteś typem idioty, który jak w końcu za 1906 razem uda się awansować wpadnie tutaj i napisze: A NIE MÓWIŁEM?
|
A ja widzę, kto był najsłabszą grupą zawodników w Wiśle w ostatnich dwóch sezonach, a kto najlepszą. Kto liderami, a kto robiącymi regularnie kardynalne błędy grupką kopaczy. Kto kosztował nas najwięcej straconych punktów i swoim zachowaniem najczęściej olewał niektóre mecze.
Widzę, że drużyna z liczną grupą obcokrajowców zdobyła Puchar Polski, dystansując tam wszystkie inne drużyny włącznie z tymi z liczniejszymi grupami krajowych zawodników.
Widzę, że drużyny z licznymi grupami obcokrajowców w składzie takie jak Jagiellonia czy Raków wygrywają Ekstraklasę czy jak Lechia z marszu wracają do pierwszej ligi.
Widzę, że na całym świecie obcokrajowcy stanowią dziś często fundament swoich zespołów.
Widzę, że w Polsce znacznie więcej hiszpańskich piłkarzy się sprawdza niż nie sprawdza.
Chcesz jeszcze o czymś podyskutować, kto w tych sprawach coś widzi i ma rację, a kto nie i jest ślepy?
Domyślam się, że jesteś zwykłym tępakiem którego szczyt możliwości polega na powielaniu koaliczkowych sentencji i absurdów oraz delektowaniu się nimi, co zresztą co chwilę dobitnie pokazujesz.

