Jagul napisał(a):

No ja widzę 10 miejsce w tabeli i brak awansu drugi rok z rzędu. Wszystko to ze sporym zaciągiem zagranicznym.
Chcesz jeszcze o czymś dyskutować?
Domyślam się, że jesteś typem idioty, który jak w końcu za 1906 razem uda się awansować wpadnie tutaj i napisze: A NIE MÓWIŁEM?
|
A ja widzę największy sukces od 12 lat w postaci Pucharu Polski i awansu do europejskich pucharów
Markus wyręczyłem Cię
