Markus napisał(a):

Twoje żałosne i wulgarne podrygi Jaguliku interesują mnie jeszcze mniej niż Twojej rojenia powtarzane po takim Koaliczku.
Z czasem znów wszyscy zobaczą, kto w tej sprawie ma rację, a kto jest tylko wulgarnym, prawdziwym idiotą.
|
No ja widzę 10 miejsce w tabeli i brak awansu drugi rok z rzędu. Wszystko to ze sporym zaciągiem zagranicznym.
Chcesz jeszcze o czymś dyskutować?
Domyślam się, że jesteś typem idioty, który jak w końcu za 1906 razem uda się awansować wpadnie tutaj i napisze: A NIE MÓWIŁEM?