Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95284
Stary 25.07.2024, 10:17
Markus napisał(a):Wyświetl post
Twoje żałosne i wulgarne podrygi Jaguliku interesują mnie jeszcze mniej niż Twojej rojenia powtarzane po takim Koaliczku.

Z czasem znów wszyscy zobaczą, kto w tej sprawie ma rację, a kto jest tylko wulgarnym, prawdziwym idiotą.
No ja widzę 10 miejsce w tabeli i brak awansu drugi rok z rzędu. Wszystko to ze sporym zaciągiem zagranicznym.
Chcesz jeszcze o czymś dyskutować?
Domyślam się, że jesteś typem idioty, który jak w końcu za 1906 razem uda się awansować wpadnie tutaj i napisze: A NIE MÓWIŁEM?
Ostatnio edytowane przez Jagul : 25.07.2024 o godz. 10:20.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując