No, w zrobieniu koleczka i podaniu do tylu, boku, z ktorego nic nie wynika, jest wrecz wybitny. Mozna to nazwac regulowaniem tempa gry, podobnie jak podania obroncow do bramkarza. Problem w tym, ze z 90 procent tego regulowania tempa gry w przypadku Dudy to regulowanie tempa gry w trakcie budowania akcji ofensywnej
