azor napisał(a):

|
To dlaczego (popraw mnie, jeśli się mylę) nigdy taka sytuacja nie miała miejsca?
|
Kiedyś była:
https://polskieradio24.pl/artykul/22...ychany-przelom
Ciekawe czemu nie ma teraz? Uznali, że w klubie już są pieniądze więc w ich rozumieniu można je spalić w piecu? A być może to element negocjacji z Królewskim, walka o wpływy/swoje interesy? Przecież wiadomo, że UEFA nie jest pobłażliwa, mogli te race zostawić na ligę.
Żobaczymy jak będzie dzisiaj