Wyświetl pojedynczy post
horalek
Member
 
Od: 04.2024

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#304
Stary 25.07.2024, 07:48
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Polskie kluby zarabiaj głownie na transferach młodych zawodników.
Obowiązek młodzieżowca jest praktycznie jedynym sposobem by wymusić na klubach inwestycje w młodych zawodników.
"Tylko agencje menedżerskie" jest niczym nie uzasadnione.
Kto potrafi ten zarabia.
Dla mnie, ten przepis jest z czapy - 1 drużyna to 1 drużyna, najlepsi zawodnicy, bez głaskania kogoś bo jest jeszcze "dzieckiem".
Jak ktoś ma zdolną młodzież która za bardzo nie odstaje, to i tak będzie ją wystawiał aby w przyszłości na tym zarobić miliony z transferów.
Już bardziej by do mnie trafiał zapis w podręczniku licencyjnym, o obowiązku posiadania drużyny młodzieżowej aby mieć licencję na ESA.
Odpowiedz cytując