Watts napisał(a):

dworowałem sobie że najgłośniej o racach i traceniu pieniędzy mówią ludzie którzy nie chodzą na mecze i nie płacą za bilety, tutaj chyba mamy jeszcze lepszy przykład - czy meczu z Llapi nie oglądałeś nawet w telewizji?
|
Ech... Kupuję karnety, gadżety innym etc od dawna. Skąd w ogóle pomysł że ludzie tutaj nie zostawiają pieniędzy w klubie? Na jakiej podstawie tak piszesz?
@Karherop - jestem pewny że jutro debile też odpalą race.