Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95273
Stary 24.07.2024, 21:41
Watts napisał(a):Wyświetl post
dworowałem sobie że najgłośniej o racach i traceniu pieniędzy mówią ludzie którzy nie chodzą na mecze i nie płacą za bilety, tutaj chyba mamy jeszcze lepszy przykład - czy meczu z Llapi nie oglądałeś nawet w telewizji?
Ech... Kupuję karnety, gadżety innym etc od dawna. Skąd w ogóle pomysł że ludzie tutaj nie zostawiają pieniędzy w klubie? Na jakiej podstawie tak piszesz?

@Karherop - jestem pewny że jutro debile też odpalą race.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując