OnizukaTSW napisał(a):

Mienisz się prawicowcem, a popierasz PiS, który jest mocno socjalistyczny �� Pamiętam Twoje posty jak o tym pisałeś.
PS. Żeby była jasność, nie popieram zasadniczo żadnej partii.
|
Nie mienię się prawicowcem tylko konserwatystą z poglądami prorynkowymi. A wybieram z tego co jest akurat na rynku politycznym. Nie próbuj mnie wpisywać w kalki myślowe które porządkują świat większości imbecyli. To tak jakby napisać że KO jest liberalna albo wolnorynkowa więc powinna mi pasować, bo przecież tak ją przedstawiają lemingom w TVN-ie
