Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4770
Stary 24.07.2024, 21:31
OnizukaTSW napisał(a):Wyświetl post
Mienisz się prawicowcem, a popierasz PiS, który jest mocno socjalistyczny �� Pamiętam Twoje posty jak o tym pisałeś.

PS. Żeby była jasność, nie popieram zasadniczo żadnej partii.
Nie mienię się prawicowcem tylko konserwatystą z poglądami prorynkowymi. A wybieram z tego co jest akurat na rynku politycznym. Nie próbuj mnie wpisywać w kalki myślowe które porządkują świat większości imbecyli. To tak jakby napisać że KO jest liberalna albo wolnorynkowa więc powinna mi pasować, bo przecież tak ją przedstawiają lemingom w TVN-ie
Ostatnio edytowane przez wolfy : 24.07.2024 o godz. 21:35.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując