Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#301
Stary 24.07.2024, 21:17
Karherop napisał(a):Wyświetl post
No i co zmieni taki jeden Polak w składzie gdy masz 10 Słowaków obok niego? Kompletnie nic.

Jedyna rzeczą jaką robił PZPN z myślą o młodych to naciskanie na posiadanie akademii w procesie licencyjnym i wsparcie projektów na ich budowę. Może jeszcze kasa na pro junior system.

Reszta to populizm. A przepis o młodzieżowcu to jego szczyt.
Jest gorzej, bo zmusza do trzymania na ławce/w rezerwach kilku chłopaków poniżej 21 roku życia, którzy powinni grać ligę-dwie niżej zamiast czekać aż slot juniora się zwolni w pierwszym składzie. Potem taki chłopak dostaje kopa w de a grać musi zacząć inny "junior". Czysty kretynizm.

Zarabiają na tym tylko agencje menedżerskie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując