Aalcman napisał(a):

|
Członkostwo w UEFA nie jest obowiązkowe i skoro zgadzamy się jako klub do niej należeć, to zobowiązujemy się do respektowania przepisów.
|
W sumie to jest. O to rozbija się choćby spór antymonopolowy dotyczący superligi. Ale to inny wątek.