Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4765
Stary 24.07.2024, 21:05
Watts napisał(a):Wyświetl post
dzięki - tyle chciałem wiedzieć, nie mam więcej pytań
To dobrze, może przestaniesz bredzić. Większość ludzi dorosła, zmądrzała (w tym ja), a Ty i Onizuka zatrzymaliście się przez 20 lat w miejscu. Smutne. To nie Ty mnie wyzywałeś na solo na stadionie ?


Bednarz miał rację w kwestii bandytów na trybunach, to że próbował na tym robić celebrycką i polityczną karierę to była jednak patologia. Co nie zmienia faktu że problem do końca nie zniknął, a debile z UW niszczą klub. Potem tych 200 tys. zł. na bank zabraknie na jakiś dług, ale co to obchodzi Sebixa z racą? On ma zabawę, płaci "ktoś inny". Socios, kibice, właściciel...
Ot, typowy pasożyt broniony przez oszołomów nadużywających niepasującej retoryki rzekomo prawicowej. Tyle że prawdziwa prawica nie popiera bezprawia, odpowiedzialności zbiorowej i socjalizmu, a my tu fundujemy kary za debili którzy muszą zaimponować podobnym sobie z Legii?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 24.07.2024 o godz. 21:28.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując