Watts napisał(a):

dzięki - tyle chciałem wiedzieć, nie mam więcej pytań
|
To dobrze, może przestaniesz bredzić. Większość ludzi dorosła, zmądrzała (w tym ja), a Ty i Onizuka zatrzymaliście się przez 20 lat w miejscu. Smutne. To nie Ty mnie wyzywałeś na solo na stadionie ?
Bednarz miał rację w kwestii bandytów na trybunach, to że próbował na tym robić celebrycką i polityczną karierę to była jednak patologia. Co nie zmienia faktu że problem do końca nie zniknął, a debile z UW niszczą klub. Potem tych 200 tys. zł. na bank zabraknie na jakiś dług, ale co to obchodzi Sebixa z racą? On ma zabawę, płaci "ktoś inny". Socios, kibice, właściciel...
Ot, typowy pasożyt broniony przez oszołomów nadużywających niepasującej retoryki rzekomo prawicowej. Tyle że prawdziwa prawica nie popiera bezprawia, odpowiedzialności zbiorowej i socjalizmu, a my tu fundujemy kary za debili którzy muszą zaimponować podobnym sobie z Legii?