azor napisał(a):

|
Ale wiesz, że dla wykurzenia patologii nie byłoby przesadą nawet zamknięcie stadionu?
|
dzięki - tyle chciałem wiedzieć, nie mam więcej pytań
wolfy napisał(a):

|
To dobrze, może przestaniesz bredzić. Większość ludzi dorosła, zmądrzała (w tym ja), a Ty i Onizuka zatrzymaliście się przez 20 lat w miejscu. Smutne.
|
gratulacje! to zaszczyt móc siedzieć z tobą na jednym forum i czerpać z tej krynicy mądrości
