Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4763
Stary 24.07.2024, 20:38
Watts napisał(a):Wyświetl post
nie, robię sobie jaja - Bednarz top bo stadion opustoszał na - ile to tam było? pół roku? ale przynajmniej patologii nie było
oglądanie porażek z Zawiszą w anturażu odgłosów jedzonych kiełbas i szmerku będę pamiętał na zawsze, oby kiedyś te czasy wróciły

a odpowiesz na pytanie czy śmigałeś na Marzenkową Wisłę?
Ale wiesz, że dla wykurzenia patologii nie byłoby przesadą nawet zamknięcie stadionu?

Po jakiś 10-12 latach wróciłem na stadion na baraż z Puszczą. Kibic sukcesu, sierota po Cupiale.
Odpowiedz cytując