Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4762
Stary 24.07.2024, 20:08
azor napisał(a):Wyświetl post
Ty tak na poważnie? Czy nie wyłapałem ironii?
nie, robię sobie jaja - Bednarz top bo stadion opustoszał na - ile to tam było? pół roku? ale przynajmniej patologii nie było
oglądanie porażek z Zawiszą w anturażu odgłosów jedzonych kiełbas i szmerku będę pamiętał na zawsze, oby kiedyś te czasy wróciły

a odpowiesz na pytanie czy śmigałeś na Marzenkową Wisłę?
Odpowiedz cytując