azor napisał(a):

|
Ty tak na poważnie? Czy nie wyłapałem ironii?
|
nie, robię sobie jaja - Bednarz top bo stadion opustoszał na - ile to tam było? pół roku? ale przynajmniej patologii nie było
oglądanie porażek z Zawiszą w anturażu odgłosów jedzonych kiełbas i szmerku będę pamiętał na zawsze, oby kiedyś te czasy wróciły
a odpowiesz na pytanie czy śmigałeś na Marzenkową Wisłę?