Watts napisał(a):

ja nie wiem co ma zapisane, zwracam tylko uwagę, że wypadałoby mieć zalążek pomysłu na wprowadzenie gówniarza do gry, bo 1) tak to wygląda wszędzie, 2) stąd ucieknie, ale dzięki że potwierdzasz to co napisałem
|
Oczywiście, że potwierdzam. Wprowadzać można na 1000 sposobów, ale wszystko zależy od gówniarza i jego zaangażowania na boisku. Jeżeli celem jego i menadzera będą tylko minuty to niech spada od razu.