Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4760
Stary 24.07.2024, 19:35
Arked napisał(a):Wyświetl post
Zabawnym jest jak po długich latach inaczej można postrzegać powszechnie znienawidzonego Bednarza.

Bednarz miał rację, taka prawda. Brutalnie się o tym przekonywaliśmy przez lata.
jak ktoś antagonizuje dużą część kibiców, w dodatku takich na których przynajmniej pod kątem frekwencji można zawsze liczyć, to nie jest dobrym prezesem przynajmniej już wiadomo, że wtedy, tak jak i teraz, nie chodzi wcale o żadną kasę i ekonomię, tylko o dopieczenie "bezzębnym"

w końcu za schyłkowej Marzenki ludzie walili na mecze jak zwykle, tak bardzo im przeszkadzała kombinacja gangsterki w gabinetach z niezłą grą, ciekawe ilu dzisiejszych wojowników o regulaminy UEFA wtedy też chodziło oglądać walkę o puchary

to jak to było z tym bojkotem PP? czy wszystko przebiegło bez większych zakłóceń też dlatego, że Jareczek malowany od razu zagrał ostro tak jak trzeba było zagrać zamiast przepraszać i ustępować?
Ostatnio edytowane przez Watts : 24.07.2024 o godz. 19:38.
Odpowiedz cytując