Arked napisał(a):

Zabawnym jest jak po długich latach inaczej można postrzegać powszechnie znienawidzonego Bednarza.
Bednarz miał rację, taka prawda. Brutalnie się o tym przekonywaliśmy przez lata.
|
jak ktoś antagonizuje dużą część kibiców, w dodatku takich na których przynajmniej pod kątem frekwencji można zawsze liczyć, to nie jest dobrym prezesem

przynajmniej już wiadomo, że wtedy, tak jak i teraz, nie chodzi wcale o żadną kasę i ekonomię, tylko o dopieczenie "bezzębnym"
w końcu za schyłkowej Marzenki ludzie walili na mecze jak zwykle, tak bardzo im przeszkadzała kombinacja gangsterki w gabinetach z niezłą grą, ciekawe ilu dzisiejszych wojowników o regulaminy UEFA wtedy też chodziło oglądać walkę o puchary
to jak to było z tym bojkotem PP? czy wszystko przebiegło bez większych zakłóceń też dlatego, że Jareczek malowany od razu zagrał ostro tak jak trzeba było zagrać zamiast przepraszać i ustępować?