Arked napisał(a):

Zabawnym jest jak po długich latach inaczej można postrzegać powszechnie znienawidzonego Bednarza.
Bednarz miał rację, taka prawda. Brutalnie się o tym przekonywaliśmy przez lata.
|
Jeszcze zabawniejszym jest to, że w postrzeganiu wielu Bednarz do dziś jest wrogiem numer jeden.