Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95268
Stary 24.07.2024, 19:16
cieszą transfery in (i out w sumie też) w tym sezonie, tylko czy nie powinniśmy uszczuplić kadry? Razem z Goku (odchodzi czy nie?) to już 38 nazwisk (wliczając 4 bramkarzy). Niestety poza Goku i Krzyżanowskim za bardzo nie ma kogo sprzedać, bo przecież kto się zainteresuje Fazlagicem, Urygą, Łasickim (brawa za przedłużenie kontraktu), Sapałą czy Młyńskim? O Rodado nie mówię, bo jego odejście to by był dla nas strzał w kolano, jak nie w głowę.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując