Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95267
Stary 24.07.2024, 19:13
To że race to żadne zagrożenie to oczywistość. Chodzi tylko o to że jesteśmy biedni jak mysz kościelna i płacenie 50 000 euro za 3 minuty radochy to tak jak kupowanie trufli kiedy w brzuchu burczy z głodu. I dobrze by było żeby uświadomili to sobie wszyscy, łącznie z "najwierniejszymi" choć historia nauczyła, że Wisłę to oni mają w dupie bardziej niż najmniej zaangażowany piknik.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując