OnizukaTSW napisał(a):

|
Ale ja tego nie mówię do Ciebie, tylko do reszty. Dalej popierajmy absurdy jakie uprawia UEFA, która jest organizacją de facto przestępczą, już nie mówię o tym jak niszczy stopniowo piłkę i nadmiernie hołduje lewicowo liberalnym poglądom. Żeby była też jasność, wiele rzeczy na C mi się w nie podoba, i dlatego na ten sektor od wielu lat już nie chodzę.
|
o, przepraszam - i dziękuję

ja też nie chodzę na sektor C, i w nawiązaniu do tego co już było pisane przy okazji "bojkotu finału PP" (który się nie zdarzył, surprajz surprajz) o "bezzębnych" kibolach, uprzedzam że mam kompletne uzębienie
