wolfy napisał(a):

Podobno pierwszego dnia w klubie zaatakował go któryś nasz wunderkid z pytaniem "jaki ma plan na niego"
|
Plan jest taki, że przestajesz się kopać po czole i wtedy możemy porozmawiać o ławce rezerwowych i wejściu na ostatnie 5 minut przy wyniku 3-0 dla Wisły. W przeciwnym razie życzymy powodzenia w odbudowywaniu kariery w Dalinie Myślenice.