|
@Watts
Długofalowo to sobie może planować na ten moment Raków, Legia, Lech.
My żyjemy od pierwszego do pierwszego, pieniądze na te kary to pieniądze, których nie mamy. Właśnie uciekło z kasy 200k PLN, czyli zysk na czysto z jednego meczu (i to takiego lepszego, z widownią powyżej 15k widzów) na R22, których mamy w sezonie naście.
Żyjemy na kredyt, w tym sezonie może już nie być farta z 5 bańkami z nieba na koniec sezonu. Wyobrażasz sobie finansowo lato 2025 bez awansu do Esy?
Ostatnio edytowane przez Patryko : 24.07.2024 o godz. 18:26.
[35/54]
Znafca internetowy za sezon 2023/2024
|