Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4740
Stary 24.07.2024, 17:20
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Ja to sie dziwie, ze nikt jeszcze tych kar nie zaczal zaskarzac do europejskich sadow.

To jest przeciez totalne nieporozumienie, ze tyle setek razy bylo piro odpalane i nikomu nic sie nie stalo. To nie UEFA jest organizatorem meczu tylko klub. Jesli komus cos sie stanie to klub za to bedzie odpowiadal nie UEFA. Praktyka pokazuje, ze jesli komus ma sie cos stac to jedynie tym co odpalaja race.

Ale komunistyczne bagienko znalazlo sobie zajebisty sposob na dojenie klubow na swoje sowite premie.
Serio tego nie kumam, ze nikt z tym nic nie probuje robic.
to masz tam jakiś członków partii komunistcznej czy tak ci się ....liło?
przepisy to przepisy
ma nie być piro jak jest to trzeba płacić
i debile nie mogą sobie dać na wstrzymanie...
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując