Wyświetl pojedynczy post
Martinus
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95263
Stary 24.07.2024, 16:33
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Jest niewyobrażalna MOC:

-Mikulec
-Sukiennicki
-Kiakos
-Zwoliński
-Biedrzycki
-Kiss
-Duarte
.....

Ale przyznajcie, że okienko rok temu było bardziej okazałe:

-Goku-top pilkarz 1 ligi
-Raton
-Baena
-Alfaro
-Sobczak
-Eneko
-Olejarka
-Gogół



Hmmm jak widać okienko lato 23 robiło dużo większe wrażenie.
Obiektywnie mówiąc to wygląda dużo lepiej. Tam z wyjątkiem Goku przychodzili jednak piłkarze anonimowi, o Ratonie zresztą od razu pisano, że elektryczny mega.
Tutaj mamy solidnych Polaków, w tym Zwoliński na papierze nawet więcej niż solidny. I dodatkowo obcokrajowcy, których CV wygląda bardziej obiecująco niż Hiszpanów rok temu.
I jeszcze jedna roznica. Przed tamtym sezonem stracilsimy najlepszego zawodnika sezonu. Teraz nie I oby się to to nie zmieniło.
Jak byłem krytykiem cyrku, który u nas ostatnio był, tak póki co ruchy wyglądają bardzo ok.
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując