czy przypadkiem po Standardzie albo cos kolo tego - nie bylo mowy o zamrozeniu pieniedzy przez uefa



? jak to sie skonczylo


cos na 100 % bylo z zamrazaniem juz kiedys ........
https://www.wislaportal.pl/News.html...ana_przez_UEFA - zamrozenie + kary- no to jeszcze doplacimy do tej imprezy