Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4736
Stary 24.07.2024, 16:06
czy przypadkiem po Standardzie albo cos kolo tego - nie bylo mowy o zamrozeniu pieniedzy przez uefa ? jak to sie skonczylo cos na 100 % bylo z zamrazaniem juz kiedys ........ https://www.wislaportal.pl/News.html...ana_przez_UEFA - zamrozenie + kary- no to jeszcze doplacimy do tej imprezy
Ostatnio edytowane przez gizmowisla : 24.07.2024 o godz. 16:42.
Odpowiedz cytując