Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4735
Stary 24.07.2024, 14:20
gpat napisał(a):Wyświetl post
Ja bym zaproponował panu Cupiałowi ugodę, a mianowicie, jak tak kocha Wisłę niech ureguluje swoje wszystkie zobowiązania wobec wierzycieli Wisły i niech dalej siąpie drogie szampany w swojej loży, a jak nie to dożywotni zakaz na obiekty TS��

A co z długami które ma Wisła w stosunku do TF?
Odpowiedz cytując