gpat napisał(a):

|
Ja bym zaproponował panu Cupiałowi ugodę, a mianowicie, jak tak kocha Wisłę niech ureguluje swoje wszystkie zobowiązania wobec wierzycieli Wisły i niech dalej siąpie drogie szampany w swojej loży, a jak nie to dożywotni zakaz na obiekty TS��
|
A co z długami które ma Wisła w stosunku do TF?