luke1906 napisał(a):

A ten Mandziara - co to jest za qrwa to się w pale nie mieści. Gdzie tylko się nie pojawiał tam były afery o pieniądze.
Szara eminencja polskiego futbolu. Tacy ludzie to zakała i jeden z powodów dlaczego nasza piłka wygląda jak wygląda, bo takich Mandziar jest dużo więcej.
|
To są wyjadacze polskiego bagienka. Ten jest z tych większych ale jest pewnie wielu mniejszych i na różnych poziomach.