Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4734
Stary 24.07.2024, 14:05
luke1906 napisał(a):Wyświetl post

A ten Mandziara - co to jest za qrwa to się w pale nie mieści. Gdzie tylko się nie pojawiał tam były afery o pieniądze.
Szara eminencja polskiego futbolu. Tacy ludzie to zakała i jeden z powodów dlaczego nasza piłka wygląda jak wygląda, bo takich Mandziar jest dużo więcej.
To są wyjadacze polskiego bagienka. Ten jest z tych większych ale jest pewnie wielu mniejszych i na różnych poziomach.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując