Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95260
Stary 24.07.2024, 12:57
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Niby pisze to akademia, więc mogło by chodzić o rezerwy. Z drugiej strony jest to transfer z Norwegii.
Jeśli nadaje się do pierwszego składu to mamy problem z młodzieżowcem z głowy.

https://akademia.wislakrakow.com/pos...ikiem-wisy/875
Tak, mamy gotowego młodzieżowca który przez rok nie grał w oficjalnym spotkaniu. Brak słabych punktów.
Odpowiedz cytując