Temat
:
Królewski, Błaszczykowski, Łanoszka, Moore, Nowak, Adamczyk - właściciele Wisły SA
Wyświetl pojedynczy post
gpat
Senior Member
Od: 07.2020
Offline
#
4733
24.07.2024, 11:30
Ja bym zaproponował panu Cupiałowi ugodę, a mianowicie, jak tak kocha Wisłę niech ureguluje swoje wszystkie zobowiązania wobec wierzycieli Wisły i niech dalej siąpie drogie szampany w swojej loży, a jak nie to dożywotni zakaz na obiekty TS
gpat
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gpat
Znajdź inne posty napisane przez gpat