Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#291
Stary 24.07.2024, 09:28
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie to samo mówiło się swego czasu o Olejarce i Wiktorze Kłosie gdy mieli po 19 lat. Teraz jeden uzbierał 400 minut w sezonie a drugi nie może znaleźć klubu.

Patrzenie na możliwe spieniężenie w przyszłości robi wyłącznie krzywdę piłkarzom. Za te pieniądze jakość musi być na tu i teraz.

Wisła jest zbyt biednym klubem by tyle płacić są sam talent. Enis 500k euro Fazlagic powinien czegoś nauczyć.
Zarówny jest jednym z najlepszych jeśli nie najlepszym prawym obrońcą 1 ligi. Popatrz jak zagrał w meczach z nami. Bartlewicz również ograny na poziomie 1 ligi.
Pamiętam, że Olejarka Kłos i Kaczorowski mieli wtedy odejść ze Stali. Kto wie, gdyby wtedy odeszli gdzie byliby teraz?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując