Szneka napisał(a):

|
Są jak najbardziej. Za dwójkę jakieś 400 koła euro i Chrobry by się nie zastanawiał. śmiem twierdzić, że za 2-3 lat każdy z nich będzie wart grubo ponad 1 mln euro
|
Dokładnie to samo mówiło się swego czasu o Olejarce i Wiktorze Kłosie gdy mieli po 19 lat. Teraz jeden uzbierał 400 minut w sezonie a drugi nie może znaleźć klubu.
Patrzenie na możliwe spieniężenie w przyszłości robi wyłącznie krzywdę piłkarzom. Za te pieniądze jakość musi być na tu i teraz.
Wisła jest zbyt biednym klubem by tyle płacić są sam talent. Enis 500k euro Fazlagic powinien czegoś nauczyć.