Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#289
Stary 24.07.2024, 09:00
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Są jak najbardziej. Za dwójkę jakieś 400 koła euro i Chrobry by się nie zastanawiał. śmiem twierdzić, że za 2-3 lat każdy z nich będzie wart grubo ponad 1 mln euro
Dokładnie to samo mówiło się swego czasu o Olejarce i Wiktorze Kłosie gdy mieli po 19 lat. Teraz jeden uzbierał 400 minut w sezonie a drugi nie może znaleźć klubu.

Patrzenie na możliwe spieniężenie w przyszłości robi wyłącznie krzywdę piłkarzom. Za te pieniądze jakość musi być na tu i teraz.

Wisła jest zbyt biednym klubem by tyle płacić są sam talent. Enis 500k euro Fazlagic powinien czegoś nauczyć.
Odpowiedz cytując