|
Będzie komplet, więc akurat uzbiera się na kary za race, czarter do Kosowa i paliwo do autokaru na mecz w Wiedniu.
Naprawdę nie czaję tego odpalania rac przy tych karach, w naszej sytuacji to jest kopanie leżącego. Czy nie lepiej byłoby w to miejsce zrobić jakąś pomysłową sektorówkę? :/
[35/54]
Znafca internetowy za sezon 2023/2024
|