Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95228
Stary 23.07.2024, 12:27
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Formalnie to Sarga nie trenuje obecnie z 1 i nie znajduje się w jej oficjalnej kadrze.

Jedyną jego szansa to parę minut od Jopa.

Oby ta 3 liga rozwinęła paru gości z rezerw, bo ewidentnie kilku zatrzymało się w rozwoju (Barton, Sarga). Natomiast patrząc jak rośnie (w przenosni i dosłownie) Mateusz Stanek można mieć mała nadzieję że on będzie jakaś opcja dla 1 drużyny.

Natomiast to w ogóle nie zmienia faktu że kogoś jeszcze musimy pozyskać do napadu. Zeszły sezon kończyliśmy z 4 napastnikami, a na dziś póki co mamy 2.
no popatrz, to mi umknęło
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując