Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95227
Stary 23.07.2024, 11:51
emjot napisał(a):Wyświetl post
Sarga przecież jest
nie sądzę żeby on gwarantował jakiekolwiek gole w I lidze
ale formalnie jest kopaczem I drużyny
i rezerw
Formalnie to Sarga nie trenuje obecnie z 1 i nie znajduje się w jej oficjalnej kadrze.

Jedyną jego szansa to parę minut od Jopa.

Oby ta 3 liga rozwinęła paru gości z rezerw, bo ewidentnie kilku zatrzymało się w rozwoju (Barton, Sarga). Natomiast patrząc jak rośnie (w przenosni i dosłownie) Mateusz Stanek można mieć mała nadzieję że on będzie jakaś opcja dla 1 drużyny.

Natomiast to w ogóle nie zmienia faktu że kogoś jeszcze musimy pozyskać do napadu. Zeszły sezon kończyliśmy z 4 napastnikami, a na dziś póki co mamy 2.
Odpowiedz cytując