Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95225
Stary 23.07.2024, 10:54
Trzecim napastnikiem powinien byc jakis mlody z akademii. Bez wzgledu czy to talent na miare braci Buksow, czy totalny piach. Czasem wpuscisz takie drewno na kilka koncowek, z przypadku strzeli 3-4 bramki i transferujesz za milion ojro drewniaka.



Co do pozostalych pozycji. Mamy troche tych zawodnikow w kadrze i powinni brac udzial w rotacji. Nas nie stac na tak rozbudowane kadry z tak kosztownymi zawodnikami. Po prostu. Czas zaczac nieco myslec o budzetach. Jesli sie uda awansowac do pucharow to spoko, mozna poszalec, ale poki co takiego komfrotu nie ma
Odpowiedz cytując