wolfy napisał(a):

To nie jest możliwe w naszych warunkach finansowych, pomijając jakiś mega fart. I na pewno nie jest taką opcją Polak.
Marzy Ci się młodzieżowiec nie odstający od reszty składu - z automatu taki koleś będzie wart dla swojego klubu majątek. Kupujesz potencjał, a jak ktoś w tym wieku ma poziom mocnego pierwszoligowca to jest już w notesach wielu zagranicznych klubów.
Oczywiście, mówimy o czysto hipotetycznym przypadku.
Mamy kilku kopaczy w odpowiednim wieku, któryś będzie kaleczył.
|
Powiedz mi jaki to majątek kosztowało wypożyczenie Kozubala przez Giekse albo Antczaka przez Odrę?