|
Dobrze? Albo gral za krotko (na glowe obroncy) albo w strefe gdzie nie bylo nikogo (nawet przeciwnika) albo przeciagal dosrodkowania.
Na palcach jednej reki mozna zliczyc jego dobre centry. Mysle, ze on powinien wchodzic w pole karne, szukac dryblingu (faulu) lub krotkiego podania.
|