Wyświetl pojedynczy post
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95215
Stary 22.07.2024, 21:00
horalek napisał(a):Wyświetl post
Na papierze, ruchy w tym oknie wyglądają spoko.
Piłkarze którzy grali, są w rytmie meczowy, może nie w szczycie kariery, ale perspektywiczni jak Sukiennicki, czy mogący chcieć jeszcze coś pokazać.
Do pełni szczęścia, brakuje pozbycia się Urygi, Fazlagicia i Młyńskiego - zejść z kontraktów zupełnie oderwanych od poziomu jaki prezentują.
Żeby daleko nie szukać: a jakim się taki Bregu na papierze wydawał kozakiem… tfu tfu
Co do Baeny to ja wciąż na niego bardzo liczę, wydaje się być zaangażowany w przeciwieństwie do takiego Villara z poprzedniej rundy. Jak pisali przedmówcy faktycznie dysponuje tym jednym zwodem, ale jak na pierwszą ligę to okazuje się zupełnie wystarczać, bo trzeba mu oddać, że robi go po prostu perfekcyjnie i czasem trzy akcje z rzędu dany obrońca potrafi się na niego nabrać, co jest czasem aż smutne.. Dobrze wyglądają kończące dośrodkowania od linii końcowej i czemu to nie przekładało się to na liczby to dla mnie tajemnica.
Odpowiedz cytując